یکی از آسان ترین راه های تزئین دیوارهای منزل، استفاده از کاغذ دیواری یا پوستر دیواری در تزیین آن است. کاغذ دیواری سه بعدی یا پوستر دیواری سه بعدی و پوستر سقفی از محصولات جدید دکوراسیون داخلی است که در سالهای اخیر کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی پیدا کرده و دارای طرفداران زیادی می باشد.

پوستر دیواری یا مدل های متنوع کاغذ دیواری سه بعدی  به دو صورت آماده و سفارشی عرضه میشود. از جمله مزایای پوستردیواری سفارشی این است که به اندازه دیوار مورد نظر طراحی و تولید می شود. بنابراین هیچ قسمتی از طرح انتخابی در نصب، بریده و ناقص نمیشود.

در صورتی که در پوسترهای آماده بدلیل سایز استاندارد ساخته شده، امکان برش و ناقص شدن طرح بسیار می باشد. کاغذ دیواری ها و پوستردیواری ها در طرح ها و رنگ های مختلفی استفاده می گردند. از جمله طرح هایی که امروزه بسیار مورد توجه مشتریان زیاردکور قرارگرفته به انواع مدل های سه بعدی می توان اشاره کرد. در ادامه این مدل ها را بیشتر با هم بررسی می کنیم.

 

 

پوستر دیواری سه بعدی:

 

پوستر دیواری، زیباترین پوششی است که میتوان برای دیوار انتخاب نمود. پوستر دیواری با طرح ها و رنگ های متفاوتی وجود دارند که پوشش بسیار زیبا و مناسب برای دکوراسیون های کلاسیک و مدرن هستند.

یکی از انواع پوستر دیواری که طرح های به ظاهر برجسته آن باعث جذب هر بیننده ای میشود پوستر دیواری سه بعدی است. طرح هایی که بر روی پوستر دیواری سه بعدی نقش بسته اند یک تفاوت بزرگ با پوستر دیواری های معمولی دارد. طرح های نقش بسته بر روی پوستر دیواری سه بعدی به گونه ای هستند که گویا واقعی بوده و میتوان آنها را لمس نمود.

در پوستر دیواری سه بعدی از تکنولوژی چاپ سه بعدی استفاده شده است و بر خلاف پوستر دیواری های معمولی که بر روی آنها یک طرح چندین بار تکرار شده است ممکن است یک تصویر که کل دیوار را پوشش میدهد استفاده شود.

 

 

تفاوت پوستر دیواری سه بعدی و معمولی:

 

اما سوالی که بیشتر مردم نسبت پوستر دیواری سه بعدی دارند این است که این نوع پوستر دیواری چه تفاوتی با پوستر دیواری معمولی دارد؟

اولین تفاوتی که بین پوستر دیواری معمولی و پوستر دیواری سه بعدی وجود دارد این است که پوستر دیواری سه بعدی را نمیتوان در تمام قسمت های ساختمان به کار برد. اما پوستر دیواری معمولی با یک طرح خاص را میتوان برای تمام قسمت های ساختمان استفاده نمود.

اگر قرار باشد تا پوستر دیواری سه بعدی برای تمام قسمت های ساختمان استفاده شود باید طرح های مختلفی از آن را انتخاب نمود و نمیتوان یک طرح تکراری را بر روی همه دیوارها نصب نمود. زیرا این طرح های تکراری جلوه ظاهری بدی را بوجود می آورند.

 

 

قیمت پوستر دیواری سه بعدی:

 

قیمت پوستر دیواری سه بعدی با پوستر دیواری معمولی کمی متفاوت است. قیمت پوستر دیواری سه بعدی نسبت به پوستر دیواری معمولی از قیمت تقریباً بالاتری برخوردار است. البته تفاوت قیمت پوستر دیواری بعدی و معمولی چندان نیست که نتوان از عهده خرید آن بر آمد. ممکن است با نصب پوستر دیواری سه بعدی در یک قسمت از ساختمان زیبایی فضا را دوچندان کنید. پس بهتر است به کمی تفاوت قیمت پوستر دیواری سه بعدی و معمولی توجه نکرده و براساس سلیقه و نظرتان طرح مورد نظر را انتخاب کنید.

 

پوستر دیواری سه بعدی از امکان نصب در ساختمان های اداری و تجاری برخوردار است. در صورتی که کمتر پوستر دیواری معمولی را میتوان یافت که بتوان برای ساختمان های با کاربری عمومی بخصوص ادارات استفاده نمود. طرح های بسیار زیبا و مدرن برای پوستر دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوان از آنها برای تزئین دکوراسیون داخلی فضاهای اداری بهره برد.

علاوه بر این، پوستردیواری های بسیاری نیز هستند که به راحتی در محل کار و راه رو ها نصب می شوند. برای انتخاب زیباترین طرح ها می توانید سری به سایت زیاردکور بزنید تا با کمترین هزینه، زیبایی فوق العاده ای به محل زندگی خود ببخشید. 

 

 

نکات خرید پوستر دیواری سه بعدی:

 

در این قسمت از این مقاله می خواهیم نکات مهمی را به شما آموزش دهیم. نکاتی برای خرید پوستر دیواری سه بعدی وجود دارد که حتما باید مد نظر قرار دهید.

 

برای خرید پوستر دیواری سه بعدی باید به روحیات و علاقمندی های افراد ساکن در منزل توجه داشته باشید. اگر قرار است تا پوستر دیواری سه بعدی را برای اتاق کودک مورد استفاده قرار دهید بهتر است تا از مدل هایی استفاده نمایید که طرح های کودکانه داشته باشد. طرح های کودکانه بسیاری برای پوستر دیواری سه بعدی وجود دارد که میتوانید این طرح ها را انتخاب نمایید. دخترانه و پسرانه بودن طرح پوستر دیواری سه بعدی نیز برای خرید پوستر دیواری سه بعدی مهم است.

دختر بچه ها طرح هایی را برای پوستر دیواری سه بعدی میپسندند که برگرفته از داستان های کودکانه و شخصیت های مهربان قصه ها و انیمیشن ها باشد. در مقابل پسر بچه ها نیز پوستر دیواری هایی را میپسندند که از طرح هایی همچون قهرمان داستان ها و کارتون ها برخوردار باشد.

 

خرید پوستر دیواری سه بعدی باید نسبت به دکوراسیون خانه تهیه شود. برای دکوراسیون های کلاسیک باید از پوستر دیواری سه بعدی با طرح کلاسیک و برای دکوراسیون های مدرن باید از طرح های مدرن استفاده شود. البته طرح های تلفیقی نیز برای خرید پوستر دیواری سه بعدی وجود دارند که نسبت به سلیقه خود میتوانید از این طرح های زیبا بهره مند شوید.

 

 

کاربرد پوستر دیواری سه بعدی:

 

همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شده پوستر دیواری سه بعدی برای دکوراسیون داخلی ساختمان هایی که از کاربری عمومی برخوردار هستند نیز استفاده میشود. اما کاربرد پوستر دیواری سه بعدی که برای مکان های عمومی استفاده میشود از دو لحاظ با پوستر دیواری های مناسب با ساختمان های مسکونی متفاوت است.

پوستر دیواری سه بعدی مکان های عمومی باید از لحاظ طرح و رنگ متناسب با نوع کاربری ساختمان انتخاب شوند. به طور مثال برای ادارات از پوستر دیواری های متفاوتی نسبت به مراکز تجاری استفاده میشود. پوستر دیواری سه بعدی مناسب برای مکان های عمومی باید از نوع با کیفیت و با دوام باشند. رفت و آمد در مکان های تجاری، اداری و از این دست مکان ها به حدی بالا است که اگر از کاغذ های بی کیفیت استفاده شود در مدت زمان کوتاهی از بین خواهند رفت. پوستر دیواری سه بعدی که در فضاهای عمومی استفاده میشود باید با دوام و همچنین ضد آب باشند.

 

 

فروش پوستر دیواری سه بعدی:

 

فروشگاه اینترنتی زیاردکور بالاترین آمار فروش پوستر دیواری سه بعدی و سایر انواع پوستر دیواری را به خود اختصاص داده است. دلایل افزایش فروش پوستر دیواری سه بعدی توسط شرکت زیار دکور را میتوان قیمت مناسب، طرح های بسیار زیاد پوستر دیواری، پشتیبانی از خریداران و همچنین فروش پوستر دیواری سه بعدی به صورت تلفنی و آنلاین نام برد.

 

 

منبع درج این مطلب:    http://ziardecor.ir/